O mnie

 

Agata Szymków, tel: 609 826 754

Pomoc psychologiczna i rozwój osobisty są w centrum moich zainteresowań zawodowych i osobistych. Wybrałam pracę w nurcie Gestalt, bo podzielam jego humanistyczne przekonanie, że każdy z nas ma wszelkie zasoby potrzebne do bycia spełnionym i szczęśliwym a w terapii uczymy się, jak do nich docierać. Podczas sesji towarzyszę Klientom w przeżywaniu trudności i sukcesów, i cieszę się obserwowaniem zmiany, jaką przynosi terapia.

Posiadam certyfikat, który potwierdza moje umiejętności zdobywane podczas czteroletniego szkolenie psychoterapeutycznego w Instutucie Terapii Gestalt w Krakowie. Prywatną praktykę prowadzę od 2009 roku. Na bieżąco superwizuję swoją pracę u certyfikowanych superwizorów Gestalt.

Swój warsztat terapeutyczny rozwijam podczas profesjonalnych szkoleń i warsztatów, i uzupełniam o dodatkowe metody, np. NVC (Porozumienie bez Przemocy) według Marshalla Rosenberga, bioenergetykę A. Lowena, TRE (Trauma Releasing Exercises) i inne metody pracy z ciałem.

Pracuję również jako tłumaczka podczas szkoleń i warsztatów z psychoterapii, przez ostatnie lata miałam okazję tłumaczyć wielu fantastycznych nauczycieli, superwizorów, terapeutów z całego świata.

Aby poszerzać możliwość wspierania innych terapeutów i zadbać o swój dalszy rozwój zawodowy podjęłam naukę w Szkole Superwizorów organizowanej przez Norweski Instytut Gestalt z Oslo i Instytut Gestalt z Krakowa, akredytowane przez EAGT i obecnie oferuję również superwizję indywidualną i grupową.

Dla Klientów nieznających języka polskiego oferuję terapię w językach: angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Zapraszam do kontaktu.